Konami Code (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Other
eu: Bestea

en: Destination
eu: Helbidea
