Konami Code (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Other
fr: Autre

en: Delay
fr: Délai

en: Integrations
fr: Intégrations
