Konami Code (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Other
hi: अन्य

en: Destination
hi: गंतव्य
