Konami Code (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Destination
hr: Odredište
