Konami Code (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Enabled
id: Aktif

en: Message
id: Pesan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Other
id: Lainnya

en: Destination
id: Tujuan
