Konami Code (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Other
ja: その他

en: Destination
ja: 行き先

en: Delay
ja: 遅延

en: Baby
ja: ベビー＆マタニティ
