Konami Code (2.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი
