Konami Code (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ
