Konami Code (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Other
lt: Kiti

en: Destination
lt: Paskirtis
