Konami Code (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Destination
nl: Bestemming

en: Delay
nl: Vertraging

en: Integrations
nl: Integraties
