Konami Code (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Other
te: ఇతర
