Konami Code (2.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Other
gl: Outro

en: Destination
gl: Destino
