Konami Code (2.1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Other
nn: Andre
