Konami Code (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Other
uk: Інше

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Delay
uk: Затримка
