Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Other
be: Іншыя
