Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ
