Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Other
ku: هیتر
