Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Other
pl: Inne

en: Destination
pl: Cel

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Amount of images
pl: Liczba obrazów
