Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Other
sv: Övriga

en: Destination
sv: Mål

en: Delay
sv: Fördröjning
