Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Other
th: อื่นๆ
