Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Other
vi: Khác

en: Destination
vi: Nơi đến
