Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Other
ca: Altres

en: Destination
ca: Destí

en: Delay
ca: Retard
