Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Other
it: Altro

en: Destination
it: Destinazione
