Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Other
pt: Outros

en: Destination
pt: Destino

en: Delay
pt: Atraso
