Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Destination
de: Ziel

en: Delay
de: Verzögerung

en: Baby
de: Baby-Bedarf

en: Beer
de: Bier

en: Integrations
de: Integrationen
