Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Other
ro: Altele

en: Destination
ro: Destinație
