Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Other
ru: Другое

en: Destination
ru: Место назначения

en: Baby
ru: Дети
