Konami Code (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Other
tr: Diğer

en: Destination
tr: Hedef

en: Delay
tr: Gecikme
