Kong API Publisher (01.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Seconds
az: Saniyələr

en: User name
az: İstifadəçi adı
