Kong API Publisher (01.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Last Updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Seconds
de: Sekunden

en: User name
de: Benutzername

en: Headers
de: Kopfzeilen

en: Services
de: Dienste

en: Service
de: Dienst

en: Methods
de: Methoden

en: Click
de: Klick

en: Policy
de: Richtlinie

en: Service Name
de: Dienstname

en: Delete policy
de: Richtlinie löschen
