Kong API Publisher (01.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Configuration
mr: संरूपण
