Kong API Publisher (01.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ
