Kong API Publisher (01.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Seconds
bg: Секунди
