Kong API Publisher (01.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við
