Kong API Publisher (01.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ
