Kong API Publisher (01.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Seconds
lv: Sekundes

en: User name
lv: Lietotāja vārds
