Kong API Publisher (01.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
