Kong API Publisher (01.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Seconds
nl: Seconden

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Services
nl: Diensten

en: Methods
nl: Methodes

en: Click
nl: Klik

en: Policy
nl: Beleid

en: Service Name
nl: Servicenaam

en: Delete policy
nl: Beleid verwijderen
