Kong API Publisher (01.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Version
pt: Versão

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Seconds
pt: Segundos

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Services
pt: Serviços

en: Service
pt: Serviço

en: Click
pt: Clique

en: Policy
pt: Política

en: Service Name
pt: Nome do Serviço
