Kong API Publisher (01.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Seconds
sv: Sekunder

en: User name
sv: Användarnamn

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Click
sv: Klicka

en: Policy
sv: Riktlinje
