Kong API Publisher (01.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
