Kontainer media (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Remove
is: Tak burtur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: Machine name
is: Maskinnavn
