Kontainer media (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
