Kontainer media (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
