Kontainer media (1.1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Reference
lv: Atsauce

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
