Kontainer media (1.1.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Machine name
da: Internt navn

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Media type
da: Medie type

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst

en: Link format settings
da: Link-format

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
da: Vælg et responsivt billedformat.

en: Failed to load responsive image style: “@style“ while displaying responsive image.
da: Kunne ikke indlæse den responsive image style: “@style“ ved visning af responsivt billede.

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
da: Maksimalt antal autocomplete-forslag.
