Kontainer media (1.1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
