Kontainer media (1.1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
