Kontainer media (1.1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы
