Kontainer media (1.1.3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
